Pełna oferta Artykuły Nowości Promocje Kontakt Opinie klientów
Rejestracja Zaloguj się

Brakuje czegoś w naszej ofercie?

Zasugeruj nam swoje potrzeby!


Poznaj nasz program lojalnościowy!

Twoje Różowe Konto powiększa się z każdym zakupem!

Strona główna » Artykuły » Kulki analne  

Kulki analne

Co to są kulki analne, do czego służą?

Kulki analne do kupienia są w seks shopie oraz na stronie internetowej. Kulki analne są małej i dużej wielkości. Dla osób, które nigdy z ich nie korzystały, poleca się rozpoczęcie przygody z kulkami od zakupu tych małych, aby przyzwyczaić odbyt do tego, że coś się w nim znajduje.

Ważne jest to aby za długo nie nosić żadnych przedmiotów w odbycie ponieważ kończy się to bardzo drastycznie. Odbytnica to bardzo wrażliwa cześć ciała. W odbytnicy nie powinny się znajdować inne przedmioty, niż te które są do tego przeznaczone i mają odpowiedni atest. Kulki analne słyną z tego, iż maja kilka rodzajów wielkości i można kupić np. malutkie , średnie i duże.

Bardzo fajne są kulki, które mają załączone wibracje. Takie kulki wsadza się w odbyt a potem pilotem można sterować tak, aby wydobywać odpowiedni rodzaj wibracji. Kulki analne są współczesnym produktem, który służy do tego w łóżku przeżyć niezapomniane chwile. Historia kulek analnych sięga aż starożytności, czyli nie jest to wymysł współczesny. Różnica pomiędzy starą wersją a nową jest taka, że w nowej wersji kulki analne wykonywane są z silikonu lub plastiku a na końcu jest kółko. Kółeczko jest tam dlatego, aby kulki analne nie wsunęły się za głęboko do odbytnicy. Kółeczko służy również do tego aby łatwiej było wyjąc kulki analne z odbytu.

Kulki analne używane są używane przez heteroseksualistów gdzie mężczyzna wkłada je do odbytu swojej partnerki. Lub sytuacja wygląda odwrotnie - kobieta wkłada kulki analne do odbytu mężczyzny. Wtedy podniecające jest dla mężczyzny to, że stymulacji zostaje poddana jego prostata. Zastosowanie kulek często kojarzone jest z fetyszyzmem. Tanie kulki analne pochodzą z wtryskarek i wtedy istnieje ryzyko, że mogą być nie dokładnie wykończone. Takie kulki są bardzo niebezpieczne dla życia człowieka. Minusy używanie tanich kulek są takie, że ich powierzchnia jest nie całkiem gładka i na kulce mogą pojawić się opiłki które zranią odbyt. Jest to bardzo bolesne i może skończyć się wizytą w szpitalu.

Jeśli kulka którą kupiliśmy ma nieoszlifowaną powierzchnię lub na jej wierzchu znajdują się niebezpieczne opiłki należy jak najszybciej je usunąć papierem ściernym lub pilnikiem cienko ziarnistym. Aby nie narazić się na ból kulki należy posmarować żelem nawilżającym przed zastosowaniem. Odbyt również smarujemy żelem.

Jeśli odbyt jest suchy przyjemność z noszenia kulek może iść w odwrotnym kierunku. Po wyjęciu przedmiotu z odbytu należy umyć go w wodzie z dodatkiem mydła. Ważne jest to by przed zastosowaniem kulek wiedzieć ile ich jest w sztuce czasem się zdarza że kulka może zostać odcięta. Zdarzą się takie sytuacje przy zbyt gwałtownym korzystaniu z nich. Współczesne kulki wykonywane są na dwa sposoby. Albo jest to szereg pojedynczych kul które połączone są sznurkiem albo jeden wykonany z plastiku przedmiot który stanowi jedną złączona całość.

Lepiej jest używać kulek które są wykonane z plastiku ponieważ sznurek ma na sobie węzły i mogą one powodować podrażnienia odbytu. Sznurek ciężko tez jest utrzymać w nienagannej czystości.

Dodaj do: facebook blipnij twitter
Komentarze: